Výklad karet LeNormand

více o mně a mém výkladu karet najdete zde.

Při výkladu používám karty Lenormand, které mi ukáží nejen vaši budoucnost, ale i minulost a přítomnost, což je velmi důležité, protože většina našich dnešních i budoucích problémů má své kořeny v minulosti.

Můžeme se spolu podívat na Vaše minulé životy. Pomůžu Vám řešit věci, které se již staly a Vás pořád trápí. Rovněž s Vámi mohu rozebrat vaši současnou situaci a zjistit, co děláte špatně. Pokud nevíte kudy kam ukážu Vám možnosti a poradím, co by pro Vás bylo nejvhodnější.

Osud je zvratitelný, takže to, že se Vám v tuto chvíli nedaří neznamená, že to nemůžete změnit! Jen musíte vědět jak a také musíte být připraveni na to, co Vám osud chystá, abyste nebyli zaskočeni. A s tím Vám ráda pomohu.

Sezení probíhá v klidném a velmi pozitivním prostředí, kde načerpáte energii a budete odjíždět s lepší náladou. :-) Ke každému přistupuji individuálně a snažím se, aby sezení bylo pro Vás nejen přínosné, ale zároveň příjemné.

Během sezení se nevěnuji otázce zdraví!

________________________________________

Dočasně musím zrušit možnost výkladů po mailu. Zájem o tento způsob konzultace u mě bohužel překročil moje časové a hlavně silové možnosti. Navíc tento styl práce s klientem, vůbec nic podstatného právě pro vás jako klienty neřeší a je jen rychlou a dočasnou berličkou, která sice pomůže, ale nic pořádného vám nedá a nenaučí vás, což neodpovídá tomu, jak výklad karet chápu já a jak se snažím svá sezení vést. 

Touto cestou jsem se zpočátku snažila vyjít vstříc všem, kteří se za mnou nemohli dostavit především kvůli vzdálenosti, ale bohužel v současnosti již nelze frontu, která se vytvořila zvládnout.

Prosím tedy o pochopení a objednávejte se vždy pouze na osobní sezení, která trvají dvě hodiny a je tu tedy dostatek prostoru k práci s vámi, vyřešíme na nich vše podstatné, naučím vás, co je pro vás nutné a všechno řádně vysvětlím.