Volné termíny služeb a                                       jejich rychlá rezervace

Nyní máte možnost pohodlně si vybrat z některých nabídnutých termínů jednotlivých vybraných služeb a jednoduše si zajistit schůzku hned a bez telefonování :-) 

 

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 950Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 950Kč ).
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Seznam obsahuje všechny dostupné možné termíny.
  • Termíny nelze nijak měnit a přizpůsobovat, platí přesně tak, jak jsou napsané! ;-)
  • Po obdržení Vaší poptávky a její překontrolování Vám mailem přijde rekapitulace a potvrzení rezervace, teprve poté je schůzka závazná ;-)
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.

Rezervace termínu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:


1.SEZNAM VOLNÝCH TERMÍNŮ

:-) Vážení klienti,
v ceníku mých služeb dochází od měsíce června ke změně ceny za výklad karet. Všechno ostatní včetně délky sezení zůstává stejné, došlo pouze k navýšení ceny za tuto službu, které je adekvátní právě této 90 minutové délce.
Nová cena platí až pro termíny od měsíce června, tedy ty aktuální, na které se právě teď budete moci objednávat. Veškerá již objednaná sezení jsou stále za původní cenu. Pokud máte doma zakoupený a zaplacený poukaz, který jste ještě nevyužili, pak i na ten bude platit stará cena až do jeho data platnosti ;-)
Děkuji všem za důvěru, kterou mě letos již 11. rokem odměňujete a těším se na vás i v dalších letech,
Vaše kartářka, EliškaB.
 

V současné době jsou veškeré termíny obsazené a tudíž neobjednávám, abych zkrátila čekací dobu - nové termíny najdete opět zde začátkem července a budou na měsíc září a říjen. 

Děkuji za pochopení,

 EliškaB. :-)