Volné termíny služeb a                                       jejich rychlá rezervace

Nyní máte možnost pohodlně si vybrat z některých nabídnutých termínů jednotlivých vybraných služeb a jednoduše si zajistit schůzku hned a bez telefonování :-) 

 

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 950Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 950Kč ).
  • Veškeré schůzky probíhají na adrese: MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou, Nádražní 935, Havlíčkův Brod
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Seznam obsahuje všechny dostupné možné termíny.
  • Termíny nelze nijak měnit a přizpůsobovat, platí přesně tak, jak jsou napsané! ;-)
  • Po obdržení Vaší poptávky a jejím překontrolování Vám mailem přijde rekapitulace a potvrzení rezervace, teprve poté je schůzka závazná ;-)
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.

Rezervace termínu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:


1.SEZNAM VOLNÝCH TERMÍNŮ

Mazání objednaných termínů probíhá automaticky odesláním formuláře. Před odesláním vybraného termínu si tedy vždy aktualizujte prohlížeč! Vyhnete se tím tomu, že si rezervujete termín, který již v seznamu není, protože si ho před Vámi zamluvil jiný klient a ze seznamu byl tedy vymazán. ;-)

 

 

Vážení klienti,

v současné době jsou veškeré dostupné termíny na několik měsíců dopředu rezervovány a objednávání jsem pozastavila. Momentálně tedy není možné se objednat. 

Nové objednávání bude možné opět až po zveřejnění nového seznamu termínů, který najdete přímo zde.

 

Děkuji za pochopení,

Vaše kartářka, EliškaB. :-)