AKTUÁLNÍ INFORMACE K OBJEDNÁVÁNÍ

Vážení klienti,

po důkladném několika měsíčním rozvažování jsem se nyní rozhodla, že se prozatím k práci s klienty na osobních schůzkách nevrátím. Snadné rozhodování to nebylo, to mi věřte ale v mém životě se dost věcí změnilo a více času chci nyní věnovat svému soukromí, které jsem celá léta zanedbávala. Naplno mě zaměstnává také můj milovaný Krámek a přednášky a kurzy, na kterých se setkáváme a samozřejmě i mé zlaté fotografování :-)

Vždy vás ráda uvidím v Krámku, poskytnu radu nebo názor jak jen mé zkušenosti dovolí, ráda se vám budu věnovat i na svých přednáškách a také na kurzech předám tolik znalostí, kolik budu moci :-) Zkrátka, vaší čarodějnicí zůstávám i nadále a na tom se nic nemění ;-)

Doufám a věřím, že mé rozhodnutí pochopíte. :-)

Momentálně tedy není možné se na výklad karet nebo terapii objednat! V momentě, kdy se rozhodnu k práci s klienty na osobních sezeních vrátit, určitě vás o tom informuji, ale zatím žádné konkrétní datum ani představu nemám ;-)

 

Ze srdce a s láskou,

Vaše čarodějnice, EliškaB. :-)

 

P.S.: Majitelé poukazů nemusí mít strach - napište mi do mailu, připojte i číslo poukazu, které najdete v levém dolním rohu a poukaz si samozřejmě budete moci vyčerpat bez omezení tak, jak byl zakoupen ;-)

 

***

 


Výklad karet a Individuální osobnostní terapie objednání na schůzku

Přečtěte si prosím pozorně pravidla a 

podmínky objednávání a konání schůzek ;-)

***

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 1.200Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 1.500Kč ).
  • Přečtěte si aktuální informace k objednávání a objednávku učiníte tím, že odešlete níže umístěný formulář. 
  • Veškeré schůzky probíhají na adrese: MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou, Nádražní 935, Havlíčkův Brod
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Po obdržení Vaší poptávky Vám ( dle mých časových možností ) mailem přijde nabídnutý termín schůzky, který mi potvrdíte. Na to Vám pošlu rekapitulaci a potvrzení rezervace a od této chvíle je schůzka závazná ;-)
  • Vzhledem ke snížení počtu volných termínů oproti předchozím letům a omezení příjmu nových klientů je bohužel možné, že Vám po obdržení Vaší poptávky budu muset poslat mail s omluvou, že Vás v tu danou chvíli objednat nelze.
  • Pokud máte na některou ze služeb dárkový poukaz, uveďte ve formuláři do poznámky jeho číslo ( najdete ho v levém dolním rohu ).
  • Termíny schůzek jsou závazné a rušte je vždy nejpozději den předem!
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel a tím i prodlužování čekací doby. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.
  • Na schůzky se mi prosím nedostavujte nemocní - myslím tím nakažlivě ;-) S virózou, angínou nebo chřipkou Vás stejně pošlu zpět domů, nicméně termín zaplatíte plnou částkou. Proto tedy raději včas napište nebo zavolejte a termín v klidu přeobjednáme ;-)
_____________________________________________________________