Volné termíny služeb a                                       jejich rychlá rezervace

Nyní máte možnost pohodlně si vybrat z některých nabídnutých termínů jednotlivých vybraných služeb a jednoduše si zajistit schůzku hned a bez telefonování :-) 

 

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 950Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 950Kč ).
  • Veškeré schůzky probíhají na adrese: MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou, Nádražní 935, Havlíčkův Brod
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Seznam obsahuje všechny dostupné možné termíny.
  • Termíny nelze nijak měnit a přizpůsobovat, platí přesně tak, jak jsou napsané! ;-)
  • Po obdržení Vaší poptávky a jejím překontrolování Vám mailem přijde rekapitulace a potvrzení rezervace, teprve poté je schůzka závazná ;-)
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.

Rezervace termínu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:


1.SEZNAM VOLNÝCH TERMÍNŮ

 

únor 19'   

všechny termíny pro tento měsíc byly právě rezervovány

 

březen 19'   

Vážení klienti, nový seznam termínů pro objednání na tento měsíc bude zveřejněn opět zde 26.1. ve 14h. Doporučuji si tento čas ohlídat, termíny jsou většinou rozebrané do dvou hodin od zveřejnění.

 Těším se na Vás, Vaše kartářka, EliškaB. :-)