Volné termíny služeb a                                       jejich rychlá rezervace

Nyní máte možnost pohodlně si vybrat z některých nabídnutých termínů jednotlivých vybraných služeb a jednoduše si zajistit schůzku hned a bez telefonování :-) 

 

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 1.200Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 1.500Kč ).
  • Veškeré schůzky probíhají na adrese: MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou, Nádražní 935, Havlíčkův Brod
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Seznam obsahuje všechny dostupné možné termíny.
  • Termíny nelze nijak měnit a přizpůsobovat, platí přesně tak, jak jsou napsané! ;-)
  • Po obdržení Vaší poptávky a jejím překontrolování Vám mailem přijde rekapitulace a potvrzení rezervace, teprve poté je schůzka závazná ;-)
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.

Rezervace termínu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:


SEZNAM VOLNÝCH TERMÍNŮ

 

Vážení klienti,

jak jste byli postupně informováni, od září jsem objednávání na veškerá sezení a konzultace pozastavila a to minimálně do února 2020. Důvodem je, že chci po 12 letech nepřetržité práce s klienty věnovat nyní více času především svému soukromému životu, dále také práci v Krámku, svým přednáškám a kurzům a mému milovanému focení. Věřím, že mi tuto pauzu budete přát a že se uvidíme při některé z mnoha jiných příležitostí :-)

Momentálně tedy není možné se na výklad karet nebo terapii objednat!

Veškeré informace o nových termínech a možnosti se v příštím roce opět objednat, najdete vždy s dostatečným předstihem na této stránce.

 

Děkuji za pochopení,

Vaše kartářka, EliškaB. :-)