Výklad karet a Individuální osobnostní terapie objednání na schůzku

Přečtěte si prosím pozorně pravidla a 

podmínky objednávání a konání schůzek ;-)

***

  • Vybírat můžete ze dvou služeb: VÝKLAD KARET ( 1,5h - 1.200Kč ) a INDIVIDUÁLNÍ OSOBNOSTNÍ TERAPIE ( 2h - 1.500Kč ).
  • Veškeré schůzky probíhají na adrese: MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou, Nádražní 935, Havlíčkův Brod
  • Veškeré informace o jednotlivých službách, jejich popis, reference, ceny, atd. najdete v menu: O mně, o mojí práci a reference a Služby a ceník
  • Po obdržení Vaší poptávky Vám ( dle mých časových možností ) mailem přijde nabídnutý termín schůzky, který mi potvrdíte. Na to Vám pošlu rekapitulaci a potvrzení rezervace a od této chvíle je schůzka závazná ;-)
  • Vzhledem ke snížení počtu volných termínů oproti předchozím letům a omezení příjmu nových klientů je bohužel možné, že Vám po obdržení Vaší poptávky budu muset poslat mail s omluvou, že Vás v tu danou chvíli objednat nelze.
  • Pokud máte na některou ze služeb dárkový poukaz, uveďte ve formuláři do poznámky jeho číslo ( najdete ho v levém dolním rohu ).
  • Termíny schůzek jsou závazné a rušte je vždy nejpozději den předem!
  • V případě zrušení schůzky až v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla - důvodem je fakt, že zrušíte-li mi termín takto pozdě, nemohu dát vědět jinému klientovi a věnovat se jemu a dochází tím ke zbytečnému blokování termínu pro někoho, kdo by rád přišel a tím i prodlužování čekací doby. Každé takové náhlé zrušení termínu ovšem posuzuji vždy jednotlivě a dle situace.
  • Na schůzky se mi prosím nedostavujte nemocní - myslím tím nakažlivě ;-) S virózou, angínou nebo chřipkou Vás stejně pošlu zpět domů, nicméně termín zaplatíte plnou částkou. Proto tedy raději včas napište nebo zavolejte a termín v klidu přeobjednáme ;-)
_____________________________________________________________

AKTUÁLNÍ INFORMACE K OBJEDNÁVÁNÍ

Vážení klienti,

jak jste byli postupně informováni, od září jsem objednávání na veškerá sezení a konzultace pozastavila a to minimálně do února 2020. Důvodem je, že chci po 12 letech nepřetržité práce s klienty věnovat nyní více času především svému soukromému životu, dále také práci v Krámku, svým přednáškám a kurzům a mému milovanému focení. Věřím, že mi tuto pauzu budete přát a že se uvidíme při některé z mnoha jiných příležitostí :-)

Momentálně tedy není možné se na výklad karet nebo terapii objednat!

Veškeré informace o nových termínech a možnosti se v příštím roce opět objednat, najdete vždy s dostatečným předstihem na této stránce.

 

Děkuji za pochopení,

Vaše kartářka, EliškaB. :-)


Objednání termínu schůzky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: