MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou

"MAGICKÝ KRÁMEK s dobrou náladou funguje od roku 2014 a já děkuji za vaši podporu, ohlasy a celoroční neutuchající energii, se kterou k nám chodíte a poskytujete nám tak inspiraci k novým počinům a hlavně náboj do další činnosti!

Každému z vás děkujeme a těšíme se, že i další roky vám tu budeme moci dodávat dobrou náladu!"

ze srdce vaše EliškaB. a spol.

V krámku najdete krom mých léčivých minerálů a kamenů i kompletní nabídku našich výrobků - od ručně dělaných decoupage přání, vintage dřevěných krabiček a nosičů na vína a obrázků.... až k mamčiným úžasným energetickým obrazům, které v současné době visí nejen v Čechách, ale i v mnoha domácnostech po celé Evropě.

V sortimentu jsou dále: esoterické pomůcky, vonné tyčinky, svíčky, kamenné rituální oleje, bylinné čaje, solné produkty, dekorační předměty, knihy, vykládací karty, nahřívací solné a bylinkové polštářky vlastní výroby a celá řada výrobků z vlastní řady MAGICKÝ KRÁMEK EliškaB. ( vlastní bylinné a rituální soli, čaje ... )

V krámku se můžete objednat na výklad karet nebo na některou z přednášek. Pokud se domluvíte ve větší skupince lidí ( což jsou pro mě klidně i dva :-) ), pak si můžete sjednat i návštěvu krámku spojenou s přednáškou o léčebné moci drahých kamenů mimo otevírací hodiny!

S vekým ohlasem zde probíhají pravidelné cykly přednášek na esoterická i jiná témata.