Harmonizace a čištění prostorů a míst

Postupem času se prostory, kde žijeme a pracujeme zanášejí energií, která pochází z hádek, špatně naladěných lidí, tragických událostí, televizí a počítačů. Toto zanesení má za následek naši únavu, pocit úzkosti, strachu, negativní postoje k jiným lidem a životu vůbec, nemoci a vyčerpání. Celý prostor se změní v energetickou houbu a namísto prostředí, kde nám má být příjemně, tak máme velkého energetického upíra.
Velmi problematické jsou kanceláře a komerční prostory, kudy denně projdou desítky lidí. Zahltí se negacemi velmi rychle a výsledkem je nervozita zaměstnanců, malá klientela a pracovní vztahy na bodu mrazu.
Nabízím vám vyčištění prostorů pomocí rituálu, který jsem vytvořila přímo pro tuto potřebu. Opětovné nabíjení energií provádím vlastní metodou, při které využívám drahé kameny a sílu živlů. Tomuto rituálu můžete být přítomni a účastnit se ho. Jeho délka je přibližně 1 - 2hodiny ( podle velikosti prostorů ).
Po skončení rituálu můžu navrhnout úpravy bytu, které vycházejí částečně z pravidel feng shui a částečně je naciťuji z konkrétního místa a podle jeho obyvatel.

Cenu najdete v ceníku.


Čištění je dobré provádět alespoň jednou za rok.