Harmonizace a čištění prostorů a míst

Tím, co nás může v našich domovech nebo na pozemcích zlobit jsou: 

  • zachycené energie živých lidí
  • emoce často již nežijících lidí, které se zapijí do půdy nebo zdí
  • špatně vyrovnané živly ( oheň, země, voda, vzduch )
  • duch zemřelého člověka

Postupem času se prostory, kde žijeme a pracujeme zanášejí energií, která pochází z hádek, špatně naladěných lidí, tragických událostí, televizí a počítačů. Toto zanesení má za následek naši únavu, pocit úzkosti, strachu, negativní postoje k jiným lidem a životu vůbec, nemoci a vyčerpání. Celý prostor se změní v energetickou houbu a namísto prostředí, kde nám má být příjemně, tak máme velkého energetického upíra.
Velmi problematické jsou kanceláře a komerční prostory, kudy denně projdou desítky lidí. Zahltí se negacemi velmi rychle a výsledkem je nervozita zaměstnanců, malá klientela a pracovní vztahy na bodu mrazu.

Častým jevem, který si lidé pletou se strašením ducha je, když se nám na místě zachytí emoce, kterou ze sebe člověk pod nějakým tlakem okolností vyrazil. Určitě víte, že na některých místech vládne láska a pohoda - jsou to místa, kdam se chodíme nabíjet a není tu, co čistit. Ovšem pokud se na nějakém místě zachytila emoce hrůzy, bolesti, zármutku, silné agrese, pak se nám může zdát, že místo touto emocí stále doslova žije a straší nás. Jde o stará nápravná zařízení mučírny, popraviště, hrady, nemocnice nebo domy, kde docházelo např. k týrání.

Pokud máme doma špatně vyrovnané živly, je to jako by MatkaZemě v naší domácnosti neměla zrovna svůj den :-) Je čarodějnickým pravidlem, že vždy mají být v každém prostoru rovnoměrně zastoupeny všechny čtyři živly. Pokud to tak není a jeden z nich má navrch, pak dochází v rodině k psychické nestabilitě. Vášeň a vztek, citová labilita, těžkopádnost nebo naopak příliš free přístup k životu :-) to vše může v takovém společenství vyvolávat rozepře. Každý ze živlů se dá zastoupit barvami, symboly nebo doplňky a touto cestou se můžeme snadno dopracovat k rovnováze a tím klidu :-)

Poslední možností, kdy chodím za vámi domů nebo na pozemek je přítomnost někoho, kdo již nežije, přesto stále obývá prostory, na které byl za života zvyklý, případně si chce povídat a nebo se mu nezdá, jak s jeho majetkem v současnosti zacházíte. Někdy se stává i to, že duch naši přítomnost nehledá, nemá s námi nic společného a žije si dál ve svém světě jen hranice jsou v daném místě tak tenké, že můžeme tento svět a duše v něm vnímat. Já osobně nikdy duše neodvádím, pokud sami nechtějí. Promluvím s nimi, řeknu jim možnosti odchodu ale je na nich, jestli odejdou. Nikdy nevíte, v čem Vám duch na místě může pomoci, znám řadu případů, kdy duch zachránil člověku život, ochránil ho před nehodou nebo mu rozmluvil sebevraždu. Nikdy nevíme proč tu chtějí zůstat. Pokud zůstat nechtějí, ukážu jim cestu, pokud zůstat chtějí, vysvětlím jim pravidla a obě strany - Vás a je, naučím soužít. Duchů se bát nemusíte ( doporučuji navštívit moji přednášku "Můj život s duchy" ), často říkám, že se s nimi dá domluvit lépe než se živými.


Vyčištění prostorů probíhá pomocí rituálu, který jsem vytvořila přímo pro tuto potřebu. Používám vlastní svíčky, kyvadlo, šalvějové dřevo z vlastní zahrady a bílou šalvěj. Opětovné nabíjení energií provádím vlastní metodou, při které využívám kyvadlo, drahé kameny a sílu živlů. Tomuto rituálu můžete být přítomni a účastnit se ho. Jeho délka jsou přibližně 2hodiny ( podle velikosti a náročnosti prostorů ).
Podle druhu problému, který doma máte navrhnu i úpravy prostor, které by bylo dobré provést.

Další možností je použití mé vlastní diagnostické metody, kdy za pomoci minerálů zjistíme ideální rozložení místností a dispozice v dané lokalitě nebo na daném místě, tak aby vše ladilo se záměry MatkyZemě a všechno bylo tam, kde tomu bude nejlépe ;-) K této metodě si připravte pouze tištěné plány Vašeho domu nebo pozemku a jejich kopie, do kterých půjde psát. 

 

V ceně čištění máte použité pomůcky ( tyčinky, svíčky, bylinky ), které při rituálu použiji. Kameny a bylinky, které Vám dále doporučím si můžete zakoupit přímo u mě nebo kdekoliv ve vašem okolí, kde se podobný sortiment prodává ;-)

 

Ceny najdete v ceníku.