O výkladu karet a kartářské etice a vnímání osudu

 

            Můj výklad karet vychází z tzv. Velké tabule, která spočívá ve vyložení všech karet a následného určení polohy Vaší osobní karty, tak abych zjistila, kde se v současné chvíli nacházíte, jestli více v minulosti, budoucnosti nebo jste člověkem přítomnosti. Jednotlivé otázky a témata pak rozebírám pomocí menších rozkladů s méně kartami. Během výkladu se neřídím ani tak obrázky na kartách ( přestože Vám je budu ukazovat a vysvětlovat, protože i jako laik je snadno pochopíte ) jako spíše intuicí. Nikdy se mi nestane, že bych dvě karty dvěma různým lidem četla stejně.

            Na vysvětlování je výklad karet složitá záležitost. Pro mě to znamená spojit intuici s naciťováním klienta, karet a různých symbolů. S některými klienty je práce snadná a pak se musím brzdit, protože myšlenky se mi do hlavy ženou strašně rychle a já je sotva stíhám tlumočit. S jinými klienty je práce složitější. Mohou být zablokovaní, mít strach. Občas chvilku trvá než mi začnou věřit ( hlavně muži mají problém se někomu otevřít ). Pak musím vynaložit větší množství své energie, abych se lépe napojila. :-) Ale ať je práce jakkoli obtížná, nikdy není nemožná :-)

            Osud vnímám tak, že nikdy není striktně daný a neexistuje, že bychom s ním nemohli sami nic udělat. Náš osud je cesta plná křižovatek a vždycky je jen na nás, kterou cestu si vybereme. Proto je ( podle mě ) nesmysl, že by se dalo kartami ovlivňovat. Z toho samého důvodu není možné říct, že se něco stane do roka a do dne. Je jen na Vás, co a kdy se stane. To je důvod, proč nemám ráda a ani nedělám výklady na několik let dopředu. Samozřejmě jsou na té naší cestě i některé události, které jsou prostě předem dané a tedy se jim nevyhneme, ale to jen proto, že nás mají něčemu naučit a něco nám o nás samých ukázat.

            Přesto, že je výklad karet esoterická/čarodějnická záležitost, nemusíte mít strach, že bych na vás mluvila nesrozumitelně v hádankách a dokonce vás nebudu ani stresovat kouzelnickými rekvizitami. Myslím si, že podobná okultní divadélka by neměla fungovat na úkor seriózního výkladu karet. Ke klientům přistupuji individuálně a snažím se s nimi výklad psychologicky rozebrat. Nikdy na vás nevychrlím horu problémů, aniž bych se ji spolu s vámi nepokusila trochu přebrat a najít na ni řešení. Naučím vás metody, jak se můžete dále sami rozvíjet, jak se zbavit bubáků z minulosti, zvýšit si sebevědomí a začít působit na své okolí jako plnohodnotný člen společnosti. ;-)

            Obsahy všech výkladů zůstávají jen mezi mnou a klientem a neexistuje, že by se z mé strany dostaly do okolí.

            Během sezení se nevěnuji otázce zdraví!

Další info zde