KVĚTEN

8.5. st - akce MAGICKÉHO KRÁMKU s dobrou náladou

VI.MAGICKÝ DEN

čas: od 900 - do 1600

cena: 0Kč

 
Letošní novinky na Magickém dnu 8.5. 
pampeliškový a čekankový krém s jílem a čerstvý fialkový krém
Kniha a vykládací karty paní Ilony Šplíchalové s exklusivním věnováním a záložkou jen pro tuto příležitost a pro vás
 
A naše vlastní čarodějná mýdla
Bylinkové hojivé s konopným olejem, Kozí relaxační nebo kozí omlazující, Máslové bohaté, Jordánské orientální, Africké černé a nebo Medové královské
 

........................................................

 

28.5. so - přednáška

ČÁROVÝ KÓD NAŠÍ OSOBNOSTI

lektor: EliškaB.

cena: 200Kč

čas: od 1400 - do 1600

Jmenuji se Eliška Beránková a v současné době se již více jak 14 let živím prací s lidmi obou pohlaví a všech věkových kategorií v oblasti výkladu karet, esoterického poradenství, personálního poradenství a osobního rozvoje. Rovněž vás s velkým potěšením vždy vítám ve svém MAGICKÉM KRÁMKU s dobrou náladou, kde - krom jiného, pořádáme i tyto přednášky ;-)

  • Jistě jste si všimli, že v určitém časovém období na sebe lepíme určitý stejný typ lidí a ne a ne se toho zbavit. Pak se něco změní a i typ lidí, kteří se kolem nás vyskytují je najednou jiný a zkouší nás zase jiným způsobem a člověk by někdy vyletěl z kůže.

  • Co je čárový kód naší osobnosti a kde a kdy vzniká?

  • Čárový kód je soubor informací, který našemu okolí dává vědět, co všechno si necháme líbit a co si tím pádem k nám mohou ostatní dovolit.

  • Jak ho změnit, pokud mi nevyhovuje? Je to vůbec možné?

  • Každý z nás chce, aby ho ostatní brali jako dospělého člověka a svébytnou bytost, ale někdy vysíláme svému okolí naprosto opačné informace a pak se zlobíme, když nás lidé berou například jako malé dítě, které neví, neumí, musí poslouchat a je chudinka naivní a důvěřivé a zneužívají toho. Tak s tím pojďme něco udělat a změnit náš čárový kód ;-)

  • Ukážeme si konkrétní příklady takových čárových kódů a toho, jak lidem ničí život.

  • Vyzkoušíme si jednoduchá cvičení, která nám pomohou nastartovat přepis takového nevhodného kódu a tím změnu našeho života.

  • Poznámkový blok, psací potřeby s sebou ;-)

 

     !Z kapacitních důvodů je nutné se na jednotlivé akce přihlašet a to prosím na mailu: eliska.berankova@centrum.cz nebo tel. čísle: 723 908 853. Děkuji za pochopení!

( lze se hlasit pouze na seznam náhradníků )