KVĚTEN

23.5. so - kurz ( náhradní termín za březen )

CELODENNÍ KURZ VÝKLADU KARET - začátečníci

lektor: EliškaB.

čas: od 800 - do 1700

cena: 1.650Kč

Jmenuji se Eliška Beránková a v současné době se již více než 12 let živím prací s lidmi obou pohlaví a všech věkových kategorií v oblasti výkladu karet, esoterického poradenství, personálního poradenství a osobního rozvoje. Rovněž vás s velkým potěšením vždy vítám ve svém MAGICKÉM KRÁMKU s dobrou náladou, kde - krom jiného, pořádáme i tyto přednášky ;-)

 

  • Pro všechny, kteří mají doma vykládací karty a chtějí jim konečně začít rozumět ;-)
  • Výuka probíhá v malé skupině o šesti lidech. Je vedena zábavnou formou, kdy si všechny informace ihned vyzkoušíme ve cvičeních v praxi. Malým počtem lidí dosáhneme toho, že je kurz intenzivní ale každý člověk má zároveň svůj prostor a tempo ;-)
  • Probereme esoterickou teorii, zkusíme si různá intuiční cvičení a pustíme se do kartářské praxe
  • S sebou si přineste blok na poznámky, tužku, pastelky a své vykládací karty
  • Vykládací karty, které si donesete mohou být jakéhokoli druhu - LeNormand ( ideální volba ), Kipper, Tarot nebo Cikánské. Nevhodné jsou karty andělské, motivační, jednorožčí, vílí... - zkrátka takové, které nemají v názvu přízvisko "vykládací", protože tyto nám slouží pouze jako "poradní".
  • Čaj, malé občerstvení ke svačině v Krámku a také oběd v blízké restauraci jsou v ceně kurzu ;-)
 
PP - U tohoto kurzu se platí část kurzovného předem - 800Kč. 
Tato částka se v případě odhlášení nebo neabsolvování nevrací! Platbu provedete hotově v MAGICKÉM KRÁMKU nebo převodem na účet - do přihlášky mi napište, kterou možnost si vybíráte ( hotově x převodem ).
 

!Z kapacitních důvodů je nutné se na jednotlivé akce přihlašet a to prosím na mailu: eliska.berankova@centrum.cz nebo tel. čísle: 723 908 853. Děkuji za pochopení!