BŘEZEN

18.3. so - kurz PP

 

CELODENNÍ KURZ VÝKLADU KARET - pokročilí

lektor: EliškaB.

čas: od 800 - do 1700

cena: 2.200Kč

Jmenuji se Eliška Gregor Beránková a v současné době se již více než 14 let živím prací s lidmi obou pohlaví a všech věkových kategorií v oblasti výkladu karet, esoterického poradenství, personálního poradenství a osobního rozvoje. Rovněž vás s velkým potěšením vždy vítám ve svém MAGICKÉM KRÁMKU s dobrou náladou, kde - krom jiného, pořádáme i tyto přednášky ;-)

 

  • Pro všechny, kteří absolvovali kurz pro začátečníky, některé z mých předchozích minikurzů nebo pro ty z vás, kteří už mají s kartami nějaké zkušenosti z vlastní praxe a rádi by začali být pevnější v kramflecích 

  • Výuka probíhá v malé skupině o šesti lidech. Je vedena zábavnou formou, kdy si všechny informace ihned vyzkoušíme ve cvičeních v praxi. Malým počtem lidí dosáhneme toho, že je kurz intenzivní ale každý člověk má zároveň svůj prostor a tempo ;-)

  • Řekneme si něco o lidské psychologii a psychice

  • Povíme si o tom, jak řešit minulost a jak plánovat cesty budoucnosti, jak rozvíjet osobnost a jak být v harmonii se svým životem

  • Vyzkoušíte si, jak informace z karet přetlumočit člověku, kterému je vykládáte a jak je použít, abyste mu pomohli.

  • S sebou si přineste blok na poznámky, tužku, pastelky a své vykládací karty

  • Čaj, malé občerstvení ke svačině v Krámku a také oběd formou obložených domácích baget s čarodějnickými bylinkami jsou v ceně kurzu ;-)

( zbývají 2 místa )

PP - U tohoto kurzu se platí část kurzovného předem - 1.000Kč. 

Tato částka se v případě odhlášení nebo neabsolvování nevrací! Platbu provedete hotově v MAGICKÉM KRÁMKU nebo převodem na účet - do přihlášky mi napište, kterou možnost si vybíráte ( hotově x převodem ).


 

!Z kapacitních důvodů je nutné se na jednotlivé akce přihlašet a to prosím na mailu: eliska.berankova@centrum.cz nebo tel. čísle: 723 908 853. Děkuji za pochopení!