BŘEZNOVÝ RITUÁL

LÁSKY A PRO VYČIŠTĚNÍ SRDEČNÍ OBLASTI

Vážení a milí,
Velký březnový rituál měl tentokrát rekordních 100 účastníků :-) 
Byl neskutečně silný a energie během něj mě dokázaly na celou hodinu rozbrečet. Byl to neskutečný pocit, kdy jsem přes své slzy brečela vaše bolesti ale také vaši lásku a touhy a cítila jsem obrovskou úlevu, jak z vás odcházelo všechno špatné a zůstávalo a sílilo to dobré a sílil klid a pochopení. 
Všechno proběhlo přesně jak mělo a opět mě ( jako při každém rituálu ) překvapilo, kolik energie se v každém z nás schovává - jen ji v sobě probudit :-) 
 

Rituál jsem i přes trošku větší zimu než jaká byla v minulém týdnu dělala venku :-) Venku má člověk vždy ideální spojení s energiemi MatkyZemě i Vesmíru a při tolika lidech je každá podpora dobrá, abych netáhla všechno jen skrze sebe ;-)

Od začátku vše probíhalo skvěle a postupně jsem cítila, jak se všichni na dálku připojujete - bylo to úžasné a z smsek, které mi pak přišly vím, že jsem to necítila jen já, ale propojení bylo obousměrné. V tuto chvíli k vám přišli Vaši Ochránci a pokud vám chtěli cokoli říct, museli jste to slyšet nebo spíše cítit :-)

Po provedení všech náležitostí rituálu přišel na řadu seznam s vašimi jmény, který jsem spálila spolu s prosbou, aby u všech na něm došlo k očištění srdeční oblasti, k obnovení energetických cest, kterými k nám přichází láska a k přerušení emočních pout s minulostí, která našemu srdci ublížila a které se přesto pořád držíme. Spálení seznamu bylo rychlé, všechno blaflo přesně tak, jak má a nezaznamenala jsem žádnou výhradu ;-) 

Ihned potom, co jsem seznam spálila došlo k mému propojení s každým z vás. Pro mě velký guláš emocí, který jsem musela ustát a zorientovat se v něm. V tuhle chvíli jste museli začít cítit napojení i vy, kteří jste se nepřipojili vědomě už předtím. Přes pláč přese mne procházely vaše emoce, vzpomínky, bolesti ale také pochopení, radosti a láska...opětovaná i neopětnovaná, touhy a přání. To celé trvalo hodinu. Postupně pro každého z vás rituál končil a nejspíš jste odcházeli spát, jakmile jste cítili, že se spojení ukončilo ve chvíli, kdy jste mnou prošli. Já ale klečela venku opravdu celkem hodinu a plakala slzy štěstí, bolesti, úlevy, smutku... Náročný ale neuvěřitelný zážitek.

Přes rituál neprošli jen dva lidé. Žena M. 3.6.77 a muž L. 18.8.56. Oba chtěli rituálem docílit toho, aby se jim vrátila do života konkrétní osoba, která podle nich udělala chybu, když si vybrala někoho jiného...( tohle jsem cítila, klidně mě ale opravte ) a tohle přes moje čarodějnictví nikdy neprojde. Doporučuji jim o tom ještě pár měsíců přemýšlet...snad uvidí, kde je opravdový problém.

Na konci rituálu jsem při odpočinku připojila ještě meditaci, kdy jsem se spojila s MatkouZemí a omluvila se jí za všechno, co lidstvo provádí díky svému přebujelému egu a prosila o odpuštění. A dostala jsem i odpověď. Mám vám vyřídit, že MatkaZemě se na nás nezlobí, protože jí naše chování vůči ní nijak významně neubližuje. Její sílu si ani neumíme představit a ze všeho, co bysme jí mohli udělat se rychle očistí. Ale máme si uvědomit, jaký potenciál jako lidé máme, jaký úkol každý máme - od řízení zeměkoule jsou tu prý jiní a né my lidé :-) Nedostatek vody, požáry, nemoci... to, prý nejsou následky toho, že Zemi ničíme, ale lekce, které nám dává za to, jak se chováme. Nemáme se prý snažit změnit svět a miliony lidí, ale máme změnit každý jen sám sebe, protože za druhé to stejně nikdy neuděláme...jen za sebe. 

Našich Ochránců jsem se ptala na současnou situaci s pandemií. Krčili rameny a říkali, že tohle není v jejich režii, že tohle má v rukou opravdu MatkaZemě a oni mají jen omezené možnosti, jak nám pomoci, protože kdyby neměla tahle lekce dopady, nebral by ji opět nikdo vážně. Lidem prý týden strachu nestačí, protože rychle zapomínají na to, co si během toho týdne slíbili. Prý je třeba mnohem delší čas, aby si během té doby změny nejen slíbili ale začali je i rovnou žít a zvykli si na ně. Pomohou nám prý s čímkoli na co se teď k nim obrátíme - jako vždy, jen je nemáme prosit o to, abychom se nenakazili nebo aby pandemie rychle skončila...protože to, prý záleží na nás a né na nich a nic s tím neudělají.

Nicméně vás chci uklidnit, že na mě během toho rozhovoru padla obrovská úleva a klid - vím, že se z toho dostaneme. Protože jsem cítila, že jsou TamNahoře i Dole všichni překvapení tím, jak se pořád ještě to naše namyšlené lidstvo dokáže spojit a místo ničení začít budovat a jak rychle mnoho z lidí odhodilo ego a pochopilo, jak malinkatí jsme. Cítila jsem, že nás je takových většina a těch pár namyšlených všeumělců mi v tu chvíli přestalo dělat starosti. Poprosila jsem je tedy jen o to, aby daň pro nás lidi byla za tuto lekci mírná.

Rituál jsem končila předáním úlitby MatceZemi ve dvě hodiny ráno. Bylo mi ctí s vámi tento krásný rituál prožít, vím, že vám k něčemu bude a budu se opět těšit na další, který pro vás připravím v létě :-)

 

 pokud si budete budete chtít přečíst některé ohlasy, které mi již přišly přes mail nebo sms, tak jsou zde ;-)