PROSINCOVÝ RITUÁL

   NA SPOJENÍ SE S DUCHOVNÍM PRŮVODCEM

Při příležitosti oslav ZIMNÍHO SLUNOVRATU 21.12. ve 24h ( vidíte tu nádhernou souhru čísel? ) provedu pro vás všechny, kteří se budou chtít zapojit speciální rituál. Jeho téma jste si mohli odhlasovat v anketě. ;-)

Zde si můžete přečíst jeho popis a najdete tu i formulář, přes který se do rituálu budete moci přihlásit. Rituál bude prováděn bez vaší přítomnosti ale každý se ho podle návodu může spolu semnou v hodinu konání zúčastnit na dálku a tím vytvoříme úžasnou silnou energii napříč městy a místy po celé republice ;-)

Listujte touto stránkou dolů a najdete: vysvětlení, co rituál obnáší a neobnáší; nákupní seznam; popis rituálu krok za krokem a přihlášku.

 • Spojení se duchovním průvodcem znamená, že dojde k zesílení pout s tou energií, která má na starost vaši pouť tímto životem, která na vás dává pozor, posílá vám vzkazy a snaží se vás tu na Zemi pomáhat. Pro každého z nás je představitelem této energie někdo jiný. Záleží na našem vnímání a dosavadních cestách. Pro někoho to tedy bude šamanské zvíře, pro jiného anděl, pro dalšího zesnulý příbuzný a nebo třeba jen samotné světlo. Neděste se, ať za vámi přijde kdokoli - rituál bude nastaven tak, že nemůže přijít nic, co k vám nepatří nebo by vám ublížilo a opravdu jen zesílím již existující pouto s Ochránce, kterého máte od narození, ale které třeba jen špatně cítíte nebo ho třeba nevnímáte vůbec

 • Během rituálu se neužívají energie Reiky!!! Ti, kteří mě znají vědí, že s tímto způsobem používání energií nesouhlasím. Energie, které jsou využívány tomto rituálu jsou pouze vaše vlastní, které aktivuji použitím sil MatkyZemě. Z toho důvodu nemůže dojít ke zdravotním komplikacím, k předání něčeho, co vám nepatří, špatného nakódování a energetického "přepálení sil".

___________________________________________

Průběh rituálu

- pro ty, kteří se ho sami budou chtít souběžně semnou zúčastnit

 1. 21.12. před půlnocí si najděte klidné místo, ideálně někde na zahradě, kde si klekněte nebo pohodlně usaďte. Nezapomeňte se teple obléct a připravit si předem pod kolena deku nebo karimantku. Přesně o půlnoci začne rituál.

 2. V žáruvzdorné sklenici si zapalte před sebou fialovou rituální svíčku. Vedle zapíchněte vonnou tyčinku s myrhou a kadidlem a rozmístěte kolem sebe kameny: růženín a ametyst. 

 3. Před sebe na 12.h kruhu umístěte do žáruvzdorné sklenice ještě svíčku bílou a zapalte. Svíčky nikdy nezapalujte jednu od druhé. Každou zvlášť a nebo pomocí vonné tyčinky.

 4. Vezměte sůl a rozsypejte ji kolem sebe do kruhu po směru hodinových ručiček, začněte na 12 hodinách a skončete na 12 hodinách. Tím jste si vytvořili prostor, čistý od negací, kam za vámi další negace nebudou moct. Stejný kruh opište sušenou levandulí.

 5. Nyní se zkuste soustředit s pohledem upřeným do plamínku svíčky.

 6. O další práci se teď postarám já. Vy si jen v klidu dýchejte, až to ucítíte, tak zavřete klidně oči a jen odpočívejte.

 7. Ve chvíli, kdy zesílím pouto s vaším Ochránce budete to cítit a začněte si s ním v tu chvíli povídat. Ať už v duchu nebo šeptem a nebo nahlas - povídejte si s Ním, zeptejte se ho na to nejdůležitější, co vás zajímá. Tím se mu otevřete a zahájíte komunikaci ;-)

 8. Teď záleží na každém z vás, jak budete svého Průvodce vnímat - někdo ucítí, někdo uvidí, někdo uslyší - neřešte a jen se nechte vést situací. U každého z vás bude další průběh rituálu jedinečný. Někomu bude stačit krátké spojení a jiný si bude užívat spojení klidně hodinu. Je to jen na vás.

 9. Využite tento čas nejen k pokládání otázek. I samotná přítomnost Průvodce, která je takto silná může být neuvěřitelný zážitek, pokud budete chtít. Často se vám přitom otevřou odpovědi, rozhostí se klid a vyčistí se srdce od bolestí, protože se setkáme tak blízko s energií, která nás tolik převyšuje.

 10. Až budete cítit, ukončete rituál poděkováním svému Průvodci a řekněte mu, jak rádi jste, že je s vámi a dává na vás pozor. Vezměte do rukou předmět, který budete chtít od svého Průvodce požehnat. Může to být náramek, náhrdelník, přívěšek, kyvadlo nebo kamínek. Prostě cokoli, co nosíte stále u sebe a když budete potřebovat cítit zase rychle a silně přítomnost této energie, jen to vezmete do rukou. Držte talisman v natažených rukách a poproste o energii, kterou by do ní mohl váš Průvodce dát. Možná přímo uvidíte světlo, které se kolem Vašich rukou rozšíří. 

 11. Poděkujte a talisman si schovejte. Nyní pro vás rituál končí. Setrvat na místě můžete, jak se vám jen bude chtít. Pak pozhasínejte svíčky ( nezfoukávat! ), tyčinky nechte dohořet a opusťte kruh. :-)

 

Nákupní seznam na rituál:

1x rituální bílá a fialová svíčka ( svícínek, sklenička - pro bezpečnost )

růženíny a ametysty ( podle potřeb )

tyčinky s myrhou a kadidlem

sušená levandule

sůl ( kuchyňská, mořská, bylinková ...)

talisman k posvěcení


Přihlášení do rituálu

Veškeré údaje budou během rituálu spáleny, nezůstávají u mě ani v digitální, ani v papírové podobě! Rituál probíhá zdarma a přihláškou se k ničemu nezavazujete!